Spoštovani starši!

Danes popoldan smo prejeli okrožnico ministrstva v kateri piše, da so vrtci v naslednjem tednu odprti le za nujne primere, če morajo starši delati in nimajo drugega varstva za otroka.

Tako je dopis, ki smo vam ga poslali po pošti, trenutno brezpredmeten. Ohranite ga za trenutek, ko se bodo vrtci odpirali (dopis, izjava, obrazec za prisotnost otroka v vrtcu).

Za nujno varstvo se lahko prijavite preko spletnega obrazca vrtca Koper,  ki je objavljen na spletu. Najkasneje do petka, 4. 12. 2020 do 15. ure.

Strokovne delavke bodo z vami v stiku preko spletne strani in z morebitnimi namigi za popestritev dneva.

Želimo vam vse dobro in preživite lep decembrski čas. Naredite si vsaj en čaroben trenutek v dnevu.

Vlasta Urška Baraga s sodelavci